motocykle informacje

motocykle informacje Czystego nieba! I wyciąg przynosi nam wiele więcej takich chwil. Liczyć na to!

Gloria DeGaetano http://GloriaDeGaetano.com/ jest założycielem i CEO The Parent Coaching Institute (The PCIA ™), http://thepci.org. pomysłodawca zawodu rodzic coachingu.

Uznanym mówcą, pani DeGaetano jest poszukiwanym ulubionych dla głównych krajowych i międzynarodowych konferencjach, bo jest uznanym liderem w zakresie wspierania rodziny i dominującej coachingu, dzieląc jej rzeczywistych doświadczeń z dowcipem i humorem, aby przekazać współczucie i wczuć się jej odbiorców.

Pani DeGaetano, autor najlepiej sprzedających, napisał Smarts ekran: Przewodnik Rodzina na umiejętności korzystania z mediów; Zatrzymaj nauczanie naszych dzieci to Kill: wezwanie do działania przeciwko TV, filmów i gier wideo przemocy (z ppłk Dave Grossman) oraz podręczniki dla nauczycieli i zwolenników potomnych. Jej najnowsza książka dla rodziców Dobrze w Media Age, zdobył I-Parenting Media Award w 2007 roku za wybitne osiągnięcia. książek i artykułów pani DeGaetano były tłumaczone na język hiszpański, niemiecki, duński, rumuński, koreański, chiński i turecki.

Artykuł dzięki:

prawa zastrzeżone © http://monstery.pl