motocykle elektryczne

motocykle elektryczne

Biodiesel odpadowe produkty (Part 2 - Wash Water)

Drugi biodiesel produkt odpadowy, że będziemy patrzeć na to woda do mycia, który wynika z mycia wody biodiesla. Oczywiście, jeśli masz suchą systemu biodiesla mycia to nie będzie mieć to produkt odpadowy.

Po biodiesel został wyprodukowany, to zawierały znaczne ilości produktów odpadowych, które są szkodliwe dla silnika. Niektóre z nich są szczątkowe metanol, bezpłatny glicerynę, mydła i katalizatora. Usunięcie tych produktów jest bardzo ważna dla dobrego samopoczucia układu wtrysku paliwa, gdyż powoduje korozji, koksowanie wtryskiwaczy paliwa i uszkodzenie pompy wtryskowej. Obie te części układu paliwowego są drogie do wymiany lub naprawy.

Najczęstszym sposobem na usunięcie tych produktów odpadowych jest mycie im wodę.

motocykle elektryczne

Woda, która została użyta do mycia biodiesel zawiera znaczne ilości metanolu. Metanol ten oznacza, że ??woda musi być usuwane ostrożnie iw sposób przyjazny dla środowiska sposób.

Prawdopodobnie najprostszy sposób usuwania metanolu z wodą do płukania jest usunięcie metanolu z biodiesla przed praniem. Gdy metanol w wodzie do przemywania jest bardzo trudne do usunięcia wydajności pracy. Metanol może zostać usunięty z biodiesla biodiesel przez ogrzewanie powyżej temperatury wrzenia metanolu (64 ° C) i przy użyciu prostego jeszcze go odzyskać.

Wyciek wody myjącej zanieczyszczonej metanolem mogą zanieczyścić wody podziemne dostaw je skutecznie zatruwa i jest to naprawdę zły pomysł.

motocykle elektryczne

Dodatkowo na pierwszym praniu, woda będzie bardzo żrący, ponieważ będzie ona zawierać bardzo wysoki procent mydła i resztek katalizatora. Ta woda do mycia musi być neutralizowane zanim zostanie wyrzucone. Może to być zrobione przez dodanie kwasu w wodzie, takich jak ocet, kwas solny lub kwas siarkowy. Gdy woda jest neutralnym pH mogą być usuwane w bezpieczny sposób.

Szereg metod usuwania z wody myjącej odpowiedzialne są dostępne. Odwiedź www.home-made-biodiesel.com przez kilka pomysłów dotyczących sposobów usuwania.

Paul Maher

Artykuł dzięki:

prawa zastrzeżone © http://monstery.pl