motocykle demotywatory

motocykle demotywatory

6 alternatywnych miejsc pracy dla prawników

Autor Lawrence Sanders stworzył fikcyjną postać, której norma w szkole prawniczej Yale zakończył nieco przedwcześnie. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę jego smug dowcip, ale na szczęście jego tata miał kancelarię i wyznaczył mu coś w rodzaju prywatnego detektywa. To dało mi do myślenia o możliwych ścieżkach nieudanych studentów prawa, studentów prawa, jak Mike, niezadowolonych adwokaci lub adwokaci, którzy migrują może rozważyć w poszukiwaniu alternatywy.

Polityk *

motocykle demotywatory

Wiele z naszych polityków są prawnikami. W rzeczywistości 25 amerykańskich prezydentów zostali przeszkoleni prawnicy. Niektórzy uważają, że szkolenia i umiejętności tych, którzy wybierają prawo są naturalnym pasuje do świata polityki, więc będziemy niech to będzie pierwsza opcja. Niektórzy z Was mogą się zastanawiać, w jaki sposób można wprowadzić w tym polu. Oznacza to jako początek angażuje się w swoich społecznościach, w sieci z ustalonymi politykami, łącząc skrzydło młodzieżowej organizacji politycznych, łączącą bieżących kampanii politycznych, pozwalając wasze głosy słychać w prasie o problemach w swojej wspólnocie i przedstawiając swoje zalecenia dotyczące rozwiązań.

* Zaufanie Officer

motocykle demotywatory

Stanowisko to może być idealne dla prawnika, który pragnie mniej agresywne i konkurencyjnego atmosfera niż typowy kancelarii. Jeśli pracujesz w osiedlach lub trustów, ale starają się opuścić bar, to może być idealne dla Ciebie. Funkcjonariusze ufają zwykle zarządzają aktywami, które są utrzymywane w bankach lub działają jako realizatorów w majątkami osób zmarłych. Jeśli jesteś jednym z tych prawników, którzy mają talent do szczegółu, ale znaleźć życie wewnątrz firmy zbyt wymagający to można o tym myśleć.

* Aktor

Mój przyjaciel, który bloguje pod nazwą Law Student Hot Mama dała mi ten pomysł.

Artykuł dzięki:

prawa zastrzeżone © http://monstery.pl