motocykle inowroclaw

motocykle inowroclaw Łącznie te dwa rozdziały zawierają mnóstwo informacji na pobyt w naszym celu i odpowiadania na pytanie 1): Jakie wyniki chcę utworzyć?

Kolejne dwa rozdziały skupiają się na coraz bardziej wewnętrznie skierowane i wspierać nasze życie przez wartości oczekujemy od innych. Rozdziały 8 i 9 zbadać, jak możemy naprawdę zrozumieć, jak inni czują się o sytuacji, chcielibyśmy się zmieniły. Ważnym elementem staje inne ukierunkowane zgodnie z Quinns nie jest boi zwrotnej od innych. Jest to wspólna ludzka przeszkodą do pozytywnych zmian i autorzy normalizacji nasz strach zwrotnych, pozwalając nam wykorzystać nasz strach na głębokie ciekawość siebie i innych, a nie przez zaniepokojonych orzeczeń, które naprawdę nie mają głębokich skutków zmian.

motocykle inowroclaw

Rozdziały 10 i 11 pomagają nam myśleć o coraz bardziej otwarta na zewnątrz. Rozdział 11 zawiera tabelę podsumowującą cechy windą. Ta tabela jest łatwe w obsłudze narzędzie odniesienia dla ważnych elementów i cech, które zapewnią nam Celem skupione, wewnętrznie skierowane, inne ukierunkowane i zewnętrznie otwarte. W skrócie przy stole, czytelnicy rozpoznają skutecznych strategii pobyt w tych stanach, w przeciwieństwie do stanów "Komfort-centered, skierowane na zewnątrz, self-skoncentrowane, i wewnętrznie zamknięty." Są to proste, aby przywrócić te, zwłaszcza w konfrontacji z naszych dzieci napady złości lub zbyt wiele rachunki do zapłacenia lub innych wspólnych codziennych stresów.

Pomimo wszystkich problemów, Robert i Ryan Quinn zadzwoń do nas, aby być bardziej pełniej obecnych głębiej zaangażowani, bardziej przemyślany pełne dookoła. Oni wzywają nas do przejścia od "Comfort-poszukiwaczy" na "twórców szans;" od widzów, aby w pełni zaangażowana uczestników. Choć nie jest to dokładnie to świętość, to wciąż trudna praca, warte każdego pracochłonne minut-nie dla naszej nagrody w Raju, ale dla tych codziennych nagród, takich jak, kiedy nasze dzieci wtopić się w naszych ramionach po załamaniu i pokazać nam, że wiemy kim jesteśmy, że wiedzą, kochamy je ponad miarę, a wszystko jest dobrze.

Artykuł dzięki:

prawa zastrzeżone © http://monstery.pl