motocykle egzaminacyjne

motocykle egzaminacyjne

5 sposobów Instagram Pomaga rynku firmy

Dzięki niedawnej premiery na Androida w zeszłym roku, Instagram odnotowano stale rosnącą popularność jako sieci społecznej. Jest to łatwy sposób dla fanów, aby zaangażować ich ulubione gwiazdy i marek oprócz swoich przyjaciół i zwolenników. Dane ze strony prasy Instagram pokazuje, że istnieje 1000 komentarzy i 8500 pokroju co sekundę, a jego 100 milionów użytkowników miesięcznie Piszesz 40 milionów nowych zdjęć dziennie.

Jako firma, tym Instagram spośród pamięci podręcznej społecznościowej może być ogromny impuls w tworzeniu więzi między marką i swoimi fanami. Można go używać jako platformy do wprowadzenia nowych produktów i promować te istniejące do grupy docelowej.

Istnieje kilka sposobów, które można wykorzystać Instagram pomóc rynku firmy w celu wzrostu lojalności kibiców i zyskać większą widoczność dla marki:

Zdjęcie Konkursy

motocykle egzaminacyjne

Jeśli chcesz zobaczyć krótki skok zwolenników na Instagram, trzymając konkurs jest sposobem, aby to zrobić. Kluczem jednak do utrzymania tych zwolenników jest zachęcenie zaręczyny. Można zaproponować nagrodę jednego z produktów własnych i poprosić obserwuje aby umieścić fotografię własnego oznaczony unikalnym tagiem hash lub nazwa firmy.

Tworzenie konkurs i oferują nagrody, które mają sens dla Twojej firmy. Chcesz promować własne produkty, a nie ktoś inny się. Tak więc, choć na pewno można zobaczyć ogromny wzrost oferując iPada jako nagroda, będzie zarabiać jedynie krótkoterminowe zwolenników.

Jeśli jesteś projektantem biżuterii na zamówienie, oferujemy jeden z twoich kawałków jak nagrody. Do konkursu można poprosić zwolenników, aby opublikować zdjęcie z nich ma na sobie swoje ulubione akcesorium. Pamiętaj, że celem jest zbudowanie silnej fanów, a nie po prostu rozdawać drogie prezenty.

Photo-a-Day Zaręczyny

Artykuł dzięki:

prawa zastrzeżone © http://monstery.pl