motocykle boleslawiec

motocykle boleslawiec

białe arkusze

Relacje mogą czasami być ból w dupie, rozpadu jest jednym z najtrudniejszych rzeczy do czynienia z przejściem i może być nieco zamglony w pewnym momencie. Kiedy jesteś młody, możesz mieć inny punkt widzenia, ale wszystko się zmienia, gdy zaczynasz myśleć o tym, co naprawdę chcesz w życiu i co sprawia, że ??jesteś szczęśliwy. Wszystko to może być jedna osoba.

Ale co się dzieje, gdy zostaną odczytane wiersze "Po prostu nie mogę dalej tak" lub "po prostu nie jestem zadowolony z was już" lub co gorsza "Jest ktoś inny".

Ktoś wiem przeżywa taki straszny czas w prawo na tej samej chwili. Białe prześcieradła, białe podłogi i jakaś dziwna pani w białym kolorze sprawdza się na nią co godzinę. Ona siedzi spokojnie w łóżku szpitalnym, z ciągłymi myślami gdzie poszło źle i jak ona może obrócić wszystko wokół. Ona płacze z bólu. Ona ledwo czuć jej ciało. Starała się zakończyć jej niedolę przez przedawkowanie jakiegoś leku. Jej mąż najdłużej ma romans. Ona jest 50.

Życie może być naprawdę niesprawiedliwe czasami. Jedno wiem na pewno, że nie jest poprawne formuły, jeśli chodzi o relacje obsługi. Więc przestań się obwiniać! Przestań zadawać sobie pytanie, co można było zrobić inaczej. Zatrzymaj pchanie się do granic swojej zdolności. Szanse są, znajdą się pusta od wewnątrz, kiedy "puszczanie" dzieje się ". Niektóre rzeczy się kończą, ponieważ nie miało trwać wiecznie lo w pierwszej kolejności.

Alain Ralph C. Arabskie

Artykuł dzięki:

prawa zastrzeżone © http://monstery.pl